Denný tábor LETO S GALÉRIOU (8. 8. – 12. 8. 2022)

Milá Agátka, Amálka, Barborka, Lauri, Lori, Lujzi, Terazka, Zorka, Zuzka a milý Fred!
Druhý ročník nášho detského tábora Leto s galériou v PGU je za nami a prežili sme spolu 5 jedinečných a dobrodružných dní s umením. Ďakujeme Vám! Tešíme sa opäť o rok!
Veľké poďakovanie patrí aj výtvarníčke Lucke Horňákovej Černayovej, vďaka ktorej deti dokázali vytvoriť vlastnú animáciu. Okrem toho dostali príležitosť podieľať sa na jej inšpiratívnom časozbernom projekte Pošli ďalej!
Ak ste zvedaví na ich výtvory, výstava s názvom Naša detská zbierka je tu pre Vás do stredy 17. 8. 2022 vo výstavných priestoroch na 1. poschodí.


8. 8. – 12. 8. 2022

Galéria pripravuje druhý ročník denného letného tábora. Našou tohtoročnou témou bude zberateľstvo, zbieranie a zbierky!

Naučíme sa nové výtvarné techniky, pomôže nám s nimi výtvarníčka Lucia Horňáková Černayová. Obzrieme si zbierku našej galérie a urobíme si výlet vlakom aj do galérie v Trenčíne. Vyrobíme si vlastné umelecké diela zo zozbieraných materiálov, vytvoríme z nich našu novú zbierku. Tú na konci týždňa predstavíme na výstave všetkým známym, ktorí prídu na naozajstnú vernisáž. A najkrajšie na tom celom bude zbieranie nových zážitkov! Tešíme sa na vás!

Denný tábor je určený pre deti od 6 do 11 rokov, cena je 90€ na osobu a týždeň vrátane obeda, pitného režimu a všetkých výtvarných potrieb. Pre viac info píšte na galerijnypedagogpgu@vuczilina.sk.

Pre záväzné objednanie účastníka, resp. dieťaťa je nevyhnutné vyplniť PRIHLÁŠKU spolu so Súhlasom so spracovaním osobných údajov dotknutých osôb, resp. Súhlasom so zverejnením zvukového, obrazového alebo zvukovo-obrazového materiálu, ktorú si môžete môžete stiahnuť tu