Denný tábor LETO S GALÉRIOU

 

Počas piatich dní budeme spolu spoznávať rôzne umelecké diela – tie z našej galérie aj zo svetového umenia. Predstavíme si rôznych umelcov, takých, ktorí krásne maľovali, aj takých, ktorí chodili po lese a v prírode zbierali materiál na svoje umenie, alebo jemne pretvárali krajinu podľa seba. Inšpirujeme sa nimi a skúsime sami vytvoriť vlastné diela, ktoré ponesú naše myšlienky. Tie si potom v galérii vystavíme, (tie, čo sa nebudú dať odniesť, si odfotíme). Spoločne pripravíme pozvánky aj pohostenie a na záver pozveme všetkých príbuzných aj kamarátov na naozajstnú vernisáž!

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O TÁBORE
Detský letný tábor bude prebiehať každý deň od 9. – 13. 8. 2021 v čase od 8:00 do 16:30.
Tábor je vhodný pre deti od 6 – 11 rokov, ktoré chcú získať nové poznatky o umení, spoločnosti či prírode a zažiť nielen zábavný, ale aj obohacujúci týždeň plný nových zaujímavých aktivít.

Cena: 80 € / v cene je zahrnutý materiál, lektori, obedy, pitný režim. Desiata a olovrant – individuálne.
Podrobný bulletin s informáciami o táborových aktivitách bude odoslaný na e-mail uvedený v prihláške po oficiálnom dátume uzávierky počtu účastníkov tábora, t. j. po 25. 7. 2021

Informácie / rezervácie: galerijnypedagogpgu@vuczilina.sk; +421 41 562 24 15 / +421 903 510 467; prípadne osobne v Považskej galérii umenia na Hlinkovom námestí.

Pre záväzné objednanie účastníka, resp. dieťaťa je nevyhnutné vyplniť PRIHLÁŠKU spolu so Súhlasom so spracovaním osobných údajov dotknutých osôb, resp. Súhlasom so zverejnením zvukového, obrazového alebo zvukovo-obrazového materiálu, ktorú si môžete môžete stiahnuť tu 
alebo Vám ju zašleme priamo na Vašu e-mailovú adresu.